najlepszy program rabatów studenckich w polsce

NOWY PARTNER - RUNMAGEDDON

2015-10-01

Z tej okazji na hasło "UW HERE" w formularzu rejestracyjnym uzyskujecie aż 30 zł zniżki na start w biegach: Rekrut (6km oraz 30 przeszkód), Classic (12km oraz 50 przeszkód) a także Hardcore (21km oraz 70 przeszkód)! Zniżka obowiązuje już na sezon 2016. Co ważne, aktualnie trwają zapisy na 2 warszawskie imprezy jakimi są Rekrut oraz Hardcore. Dodatkowo, podczas imprez warszawskich przygotujemy dla Was specjalną klasyfikacje UW, w której najlepsi będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody. NASZA ZNIŻKA DZIAŁA NA BIEGI W CAŁYM KRAJU! Student podczas odbioru pakietu startowego zobowiązany jest okazać WAŻNĄ legitymację studencką UW. W przeciwnym wypadku zostanie on poproszony o dopłatę 30 zł lub będzie musiał zrezygnować z biegu. Zasady są jasne i przejrzyste. Ze swojej strony dodamy, że ogromnie się cieszymy z promocji aktywnego trybu życia w niecodzienny sposób szczególnie przy współpracy z takim gigantem :)