najlepszy program rabatów studenckich w polsce

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do współpracy przy współtworzeniu największego programu rabatów studenckich w Polsce - UW HERE. Nie bez powodu w ciągu roku staliśmy się najpopularniejszą organizacją studencką na naszej uczelni - uczestnictwo w naszym programie to wyjątkowa szansa, nie tylko dla naszych studentów, ale przede wszystkim dla potencjalnych partnerów, którzy mogą na stałe zapisać się w świadomości młodych, zdolnych ludzi i stać się częścią uniwersyteckiej społeczności.

Nasza działalność skupia się nie tylko na pozyskiwaniu zniżek studenckich. Aktywnie wspieramy i promujemy współpracujące z nami firmy. Zapewniamy nie tylko reklamę o bardzo dużym zasięgu, lecz także zaangażowanie i współpracę na najróżniejszych płaszczyznach przy organizowanych przez nas wydarzeniach. Do naszej bazy partnerów pozyskujemy miejsca, które przyciągnęły naszą uwagę, zdobyły zaufanie i uznanie. Na bieżąco badamy opinie i preferencje naszych studentów aby jak najcelniej dobierać te miejsca. Z przyjemnością przyjmujemy w poczet naszych partnerów unikalne, przyjazne studentom Uniwersytetu Warszawskiego miejsca, do których zawsze chętnie będą wracać.

Współpraca z nami to dla Państwa ogromne potencjalne korzyści. Uniwersytet Warszawski to najlepsza Uczelnia w kraju, na której studiuje ponad 50 tysięcy studentów, co stanowi prawie 30% wszystkich studentów w Warszawie. Tworzą oni grupę aktywnych i otwartych na nowości ludzi, chętnie korzystających ze wszelkiego rodzaju zniżek, rabatów ii promocji. Obecnie bardzo dużo firm proponuje studentom swoje usługi po obniżonych cenach jednak ich oferty są często mało interesujące i nieatrakcyjne, bądź bardzo słabo promowane. Istnieje też wiele programów zniżkowych, z których można skorzystać dopiero po opłaceniu rocznego abonamentu za kartę rabatową. Nasza inicjatywa pozwala na dostęp do wszystkich ofert bez żadnych opłat i formalności każdemu, kto posiada ważną legitymację studencką. Dzięki temu już na starcie gwarantujemy Państwu zainteresowanie całej społeczności naszej Uczelni.

To co dodatkowo wyróżnia nas spośród innych programów rabatowych to przede wszystkim zamiar stworzenia społeczności zintegrowanej wokół idei UW HERE, organizowanie wydarzeń integracyjnych ściśle powiązanych z naszymi partnerami oraz aktywna i kreatywna kampania reklamowa przez cały okres trwania projektu.

Mamy już na koncie wiele wydarzeń organizowanych pod patronatem naszych partnerów. Aktywnie angażujemy całą społeczność uniwersytecką do integracji poprzez uczestnictwo w przygotowywanych dla nich eventach. Możemy pochwalić się maratonami filmowymi, Turniejem Gokartów, Zawodami Paintball, Ogólnouniwersyteckim Turniejem Bubble Football czy współpracy przy organizacji Juwenaliów. Każda nasza inicjatywa spotyka się z wielkim uznaniem, zarówno wśród studentów, jak i władz uczelni. Przy organizacji wspomnianych wydarzeń aktywnie angażujemy naszych partnerów do współpracy, dzięki czemu zapewniamy im jeszcze większą promocję oraz umożliwiamy dotarcie do jak największej grupy studenckiej.

Uczestnictwo w UW HERE to idealny sposób na wykreowanie wizerunku wśród potencjalnych klientów. Gwarantujemy, iż kompleksowo zadbamy o promocję programu oraz ofert naszych Partnerów wśród studentów. Nie bez powodu w przeciągu roku dotarliśmy i zdobyliśmy uznanie większości społeczności studenckiej naszego Uniwersytetu. Każdego dnia ciężko pracujemy aby uczynić nasz program jeszcze lepszym. Mamy nadzieję, że również i Państwo dostrzegą unikatowy i innowacyjny charakter naszej działalności oraz zechcą uczestniczyć w dalszym rozwoju naszego projektu.

Czego oczekujemy? Liczymy przede wszystkim na zainteresowanie i zaangażowanie z Państwa strony. Jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe propozycje. Liczymy na oferty, które dla Państwa będą gwarancją dodatkowych zysków a dla studentów stanowić będą wyjątkowo atrakcyjną okazję do skorzystania z Państwa usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
mail: here@uw.edu.pl
tel: 602 692 869

Z przyjemnością spotkamy się z Państwem w dogodnym terminie, aby porozmawiać o możliwości współpracy i przedstawić Państwu wszelkie szczegóły naszej inicjatywy!

Z poważaniem,
Zespół UW HERE

Pliki do pobrania:


Plik do pobrania
Plik do pobrania
Plik do pobrania